Reklama:

Která půjčka před výplatou se nejvíc vyplatí?

Japonská půjčka - žluté logo s růžovým pozadím

K nejvíce žádaným úvěrům patří v posledních letech rychlé půjčky před výplatou, které jsou perfektní pomocí v situaci, kdy potřebujete malý, rychlý a krátkodobý úvěr. Díky vysoké oblibě tohoto úvěrového produktu neustále přibývají noví poskytovatelé, jenž mezi sebou svádějí souboje o nové klienty. V tomto článku vám prozradíme, která z těchto půjček je v současné době nejlevnější nebo kde si tento typ půjčky můžete snadno najít a porovnat s ostatními.

Nejvýhodnější je aktuálně Japonská půjčka

Při výběru půjčky se můžeme řídit různými kritérii, tím nejdůležitějším by ale měla být výše poplatků a úroků, resp. celková částka, kterou nás úvěr bude stát. V tomto směru je momentálně nejvýhodnějším nebankovním úvěrem Japonská půjčka. V tuto chvíli už u ní sice není možnost první půjčky zdarma, nicméně jinak je jednoznačně nejlevnější -za každou vypůjčenou tisícovku je poplatek pouhých 33 Kč. Pokud by vám nabídka připadala až podezřele výhodná, nemusíte mít obavy – provozovatelem této půjčky je společnost Home Credit a Japonská půjčka je 100% bezpečný a prověřený úvěr, u něhož se můžete plně spolehnout na férové a seriózní jednání.

Půjčky před výplatou jsou stále oblíbenější

Kromě Japonské půjčky ale samozřejmě na českém finančním trhu najdeme i celou řadu dalších zástupců v této kategorii. Půjčky před výplatou si lidé velmi oblíbili a to nejen pro jejich rychlost, ale i díky pohodlnému sjednání přes internet, různým zajímavým akčním nabídkám nebo možnostem nastavit si parametry na míru podle aktuální potřeby. Obvykle jsou tyto úvěry poskytovány maximálně na jeden měsíc, už se ale dají najít i delší krátkodobé půjčky, např. na 45 dní.

U malých půjček často není problém ani záznam v registru dlužníků

Velmi často jsou tyto malé úvěry před výplatou vhodné i pro ty, jenž mají záznamy v registrech dlužníků. Nebankovní půjčky bez registru totiž také patří k velmi vyhledávaným kategoriím úvěrů a u nízkých částek přece jenom nejde poskytovatel do tak velkého rizika. Půjčky bez registru jsou ale většinou opravdu jen u tzv. mikropůjček, u vyšších částek už obvykle úvěr se záznamem v registru nedostanete – jiná situace je ale u půjček se zárukou, kde můžete např. ručit vlastní nemovitostí.

Srovnávač půjček je ideálním pomocníkem při každé žádosti o úvěr

Ať už hledáte malou půjčku před výplatou, půjčky bez registru, vyšší úvěr na bydlení nebo jakýkoliv jiný typ úvěrového produktu, vždycky se vám vyplatí se nejdříve podívat na některý nezávislý portál, specializovaný na srovnání půjček. V nich se objevují zejména nebankovní úvěry, ale v některých je i několik oblíbených bankovních půjček. Důležité je, že vždy se jedná pouze o bezpečné, spolehlivé a 100% prověřené společnosti, u nichž je garance, že nejde o podvod. Velkým plusem je samozřejmě také samotné srovnání, které vám pomůže vybrat skutečně ten nejlevnější, resp. nejvýhodnější úvěr bez zbytečného zdržování.

Vybrat si tu správnou půjčku není nic extrémně náročného – nezávislé srovnávače půjček vám pomohou najít si přesně takový úvěr, který splní všechna vaše očekávání, nebude zbytečně drahý a zároveň si na nichž můžete přečíst i podrobnou recenzi dané půjčky. Je vždycky lepší si předem projít informace na internetu, než zbrkle odpovědět hned na první inzerát, na který narazíte – výběr špatné půjčky se vám totiž může hodně vymstít. Naopak pomocí srovnávačů snadno najdete i úvěry s 0% úroky a poplatky, které vás nebudou stát nic navíc.

Reklama: